גינת שלום אדמה

חברי משפחת החיים הגדולה

ברוכים תהיו בשלום, פשטות ואהבה.

כאן תזכו להכיר פרויקט ייחודי המתקיים כיום על האדמה.

גינת שלום אדמה היא קהילת חקר לחיי שלום, שמטרתה ליצור מרחב ראוי להתפתחות שבטית ואינדיבידואלית אל עבר אינטיליגנציה קוסמית. תוך מיזוג של כלים רוחניים מתרבויות שונות משחר האנושות יחד עם חזרה אל הטבע ועבודת האדמה.

תוך ראיית הזמן כאומנות אנו לומדים לעגן בתוכינו ואל חיי הקהילה תודעת שלום וקבלה

ולקחת חלק בבנית העולם החדש.

השאיפות המרכזיות הם:

לחיות אורח חיים שמבטא את אור החיים ומקיים בכלל הרמות

-אקולוגית-חברתית-רוחנית-

למעשה אנו בונים שבט הולך וגדל המהווה חלק מרשת אנושית המיצרת אלטרנטיבה להתנהלות המערכות האנושיות השולטות בעולם כיום, אנו מפתחים יסודות לתרבות שלום כלל עולמית שתוכל לאפשר חיים פשוטים משגשגים והרמוניים המחברים אותנו חזרה אל המקור השמיימי והארצי שלנו כאחד.

להיות בית עבור אלו הזקוקים לנו ומתמסרים לשירות הפלנטרי והשמיימי

כדי שנוכל לבסס תרבות שלום אמיתית ורחבת היקף אנו פותחים דלתות ולב אל משפחת הנשמות שלנו, נשמח להגיע למצב של סינכרון וקירבה מספקים כדי לצרף חברים נוספים לקהילה, ולצעוד ביחד דרך משותפת אל עבר החזון המשותף.

ליצור מרחב לחינוך מחדש של התודעה ולסייע בהתפתחות

במציאות של היום תפיסות עולם מעוותות מטופחות ע"י מרבית המערכות השולטות באנושות מתוך בורות ואנוכיות, אלו מאמללות רבים. תפיסות העולם המושאלות למרביתינו מנתקות את האדם מרצונותיו הכנים והליכה בדרך הלב, מהקשר הישיר לאדמה, מאהבת החינם הפשוטה בין אדם לרעהו ומהבנת החוקים הפועלים בהרמוניה על כלל המציאות סביבינו.

בעזרת סדנאות, גלים, הפצת מידע ואורח חיינו אנו מאפשרים בסיס להתפתחות תודעתית תוך שיחרור תפיסות העולם הישנות והמגבילות וחזרה אל האמיתות שעשויות להשיב אותנו ואת עולמינו לאיזון.

לקיים קהילה יצרנית ועצמאית ככל האפשר המתייחסת לזמן כאומנות

לתפיסת הזמן שלנו השפעה מכרעת על שאר תפיסות עולמינו ועל חוויית החיים שלנו.

תפיסות זמן מוטעות טופחו גם הן בהלך ההיסטוריה האנושית והביאו תודעות רבות למצב של ניתוק מהרגע ומרדף מתמיד אחר דבר מה, יהיה אשר יהיה- אושר, אישה, כסף או שקר כלשהו...שמשום מה לעולם אינם בהישג יד

המעבר מה זמן=כסף ל זמן=אומנות מאפשרת לנו התפתחות אמיתית אופי יצרני ונוכחות בהווה אשר מעשירה את חוויית החיים מאפשרת לנו חופש בחירה אמיתי ומעצימה אותנו בכל המישורים

מתוך החזרה לזמן הטיבעי אנו נהנים גם ליצור ולספק שירותים יחודיים באהבה ורצון.

לרפא את העולם

אין זמן אחר, אנחנו אוהבים ללא תנאי את הפלנטה שלנו ואת כל יושביה והחמלה הכנה לא מאפשרת לנו להתעלם מהשיכחה והבלבול סביבינו, אנחנו כאן כדי להתאחד אל התכוונות משותפת לרפא את האדמה והאנושות. בעזרת לב פתוח ואור האחדות אנחנו כאן עבור כל מי שזקוק לחיזוק ותמיכה פיזית נפשית ומנטאלית.